Profesjonalny laser do depilacji w salonach kosmetycznych

Salony urody coraz częściej, jaką jedną ze swoich sztandarowych usług proponują klientkom depilację laserową. Jej korzyści są ogromne, a długi czas utrzymywania efektu gładkiej skóry sprawia, że Polki chętnie z takiej formy depilacji korzystają. Czym jednak różnią się profesjonalne lasery do depilacji od tych, które można kupić na własny, domowy użytek?

Laser do depilacji w salonie, a laser domowy

Depilację co do rodzaju można podzielić na taką, którą wykonuje się w domu, samodzielnie oraz na tą realizowaną przez specjalistów, na zaawansowanych urządzeniach estetycznych. Usuwanie nadmiaru owłosienia poprzez laser do depilacji w salonie kosmetycznym jest działaniem o kilka poziomów wyższym, skuteczniejszym i przynoszącym lepsze efekty niż to, wykonywane w domu. Lasery profesjonalne, jak np. https://attre.eu/lasery-kosmetyczne-i-medyczne/laser-diodowy-sparta są wysokiej klasy maszynami, które zaprojektowano tak, by nie tylko z najwyższą dokładnością usuwały cebulki i mieszki włosowe, ale i by swoim światłem z diody lasera dawały pewność bezpiecznej depilacji. W porównaniu z takim urządzeniem profesjonalnym, lasery domowe za kilkaset złotych są zdecydowanie mniej bezpieczne i słabsze w działaniu.

Popularność depilacji wykonywanej przez fachowców

Większość kobiet korzystających z usługi usuwania włosków w salonach kosmetycznych chwali sobie szybki czas wykonania zabiegu oraz indywidualne podeście do ich przypadku. Fachowcy doskonale wiedzą, jakiego rodzaju lasera mogą użyć np. do jasnej karnacji, a jakiego do ciemnej. W jakich sytuacjach chorobowych można wykonać depilację, a w jakich nie. Samodzielne usuwanie owłosienie wiąże się często z zakupem taniego lasera bez głębszej wiedzy co do stanu swojej skóry oraz jej podatność na podrażnienia czy niewłaściwą do użycia lasera porę roku. Wszystkie te drobne szczegóły sprawiają, że zdecydowanie bardziej opłaca się skorzystać z depilacji w salonie, który wyposażony jest w specjalistyczny laser do depilacji obsługiwany przez fachowca, niż decydować się na samodzielne działania z laserem do użytku domowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here