transport

Jak pokazują badania, każdy klient ocenia ofertę sklepu w sposób kompleksowy. Na opinię o produkcie wpływają nie tylko jego indywidualne cechy, ale także sposób obsługi, szybkość wysyłki oraz opakowanie. Każdemu sprzedawcy powinno zależeć na bezpiecznym dostarczeniu produktu do kupującego. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości opakowań kartonowych.

Rzetelny i solidny producent opakowań kartonowych

Na opakowaniach produktów nie opłaca się oszczędzać. Powinny być trwałe, reprezentacyjne i gwarantować bezpieczny transport zapakowanego w nich asortymentu. Wszystkie te cechy posiadają wyroby firmy Janbox. Ten producent kartonów z powodzeniem działa na rynku już od 2002 roku. Posiada zatem długie doświadczenie w swojej branży. Atutem firmy jest jednak nie tylko wiedza i kwalifikacje, ale także chęć rozwoju i spełniania różnorodnych oczekiwań klienta.

Firma produkuje wysokiej jakości pudełka z tektury falistej i pudełka tekturowe wykonywane za pomocą wykrojników. Wszystkie wyroby charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Producent przywiązuje wiele uwagi do tego, aby jego działalność była przyjazna środowisku. Stosuje zatem nowoczesne rozwiązania technologiczne. Korzystanie z pudełek tekturowych nie narusza równowagi ekologicznej. Opakowania nadają się do recyklingu. Stanowią idealne rozwiązanie dla firm, które chcą być postrzegane jako proekologiczne.

Co konkretnie znajduje się w ofercie Janbox?

Oferta producenta robi wrażenie. Z dostępnego asortymentu zadowoleni będą nawet najbardziej wymagający klienci. Katalog produktów obejmuje:

  • opakowania klapowe,
  • kartony fasonowe,
  • opakowania FEFCO,
  • bezbarwne lub czarne folie stretch w różnych wielkościach,
  • szare lub bezbarwne taśmy pakowe,
  • akcesoria, w tym taśmy poliestrowe i polipropylenowe.

Janbox proponuje zatem zarówno standardowe pudełka z klapą, które dostępne są w różnych rozmiarach, jak również opakowania o bardziej złożonych formach oraz niestandardowych rozmiarach. Takie pudełka mogą być z powodzeniem wykorzystywane do pakowania produktów w różnych, nawet najbardziej nietypowych branżach.

W sprzedaży są także opakowania FEFCO, które wykonywane są zgodnie z najbardziej rygorystycznymi europejskimi normami. Zamawiający może zdecydować się na: pudła teleskopowe, pudła składane i tace, pudła wsuwane, pudła trwale łączone, pudełka klejone jednoczęściowe. Cały asortyment to gwarancja solidności, wytrzymałości i doskonałej jakości. Każdy zapakowany w nie produkt będzie w pełni bezpieczny podczas transportu.

Opakowania gotowe i opakowania na indywidualne zamówienie

Na koniec warto wspomnieć, że Janbox proponuje nie tylko produkty gotowe, ale również pudełka tworzone na indywidualne zamówienie. Producent świadczy usługi projektowania opakowań na podstawie specyfikacji dostarczonej przez klienta. Co istotne, wycena zamówienia jest bezpłatna.

Będące na wyposażeniu firmy maszyny, pozwalają na produkcję nawet najbardziej nietypowych opakowań. Warto skorzystać z usług doradczych i projektowych. Konsekwencją współpracy z Janbox, będzie pełne zadowolenie klienta w zakresie opakowania produktów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here