Maszyny poleasingowe

Dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa inwestują dziś nie tylko w wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, ale i nowoczesne oprogramowanie, systemy operacyjne i maszyny, dzięki którym będą mogły prowadzić działalność. Sprzęt budowlany, komputerowy, medyczny oraz pojazdy to oczywiście wydatki niezbędne, ale wysokie. Jak można je ograniczyć?

Maszyny poleasingowe sposobem na oszczędności

Coraz więcej firm, starając się o poprawę swojej płynności finansowej i zmniejszenie wydatków, docenia możliwość kupna tzw. maszyn poleasingowych. Są to pojazdy i sprzęty używane, pochodzące np. z dopiero co spłaconych leasingów. Prawie nowe, ale techniczne sprawne i co najważniejsze o niebo tańsze niż ich odpowiedniki prosto z salonu. Na aukcjach poleasingowych znanych portali typu https://www.klaravik.pl/ można dziś znaleźć całą gamę takich maszyn i wydatnie skorzystać na ich zakupie w dobrej cenie.

Co zyskuje przedsiębiorca?

Właściciel firmy kupujący np. maszynę budowlaną z leasingu zyskuje sprzęt, którego techniczna jakość jest potwierdzona przez rzeczoznawcę lub sprzedające maszynę towarzystwo leasingowe. Doskonała sprawność i gwarancja wykorzystania urządzenia przez kolejne lata, a do tego świetna cena, nierzadko niższa nawet kilkadziesiąt procent o pojazdu nowego – to główne atuty takich zakupów.

Co ważne, aukcje poleasingowe pozwalają na kupno maszyny używanej, ale sprawdzonej i mają ogromną przewagę nad tym, gdyby się chciało ją kupić z wolnego rynku, od zupełnie nieznanej osoby. Portale aukcji poleasingowych dokładnie weryfikują tu jakość i stan techniczny pojazdów, co sprawia, że nie kupuje się tzw. kota w worku. I tak na przykładzie firmy Klaravik, można w niej nabyć maszyny rolnicze poleasingowe, urządzenia budowlane, specjalistyczny sprzęt do wielu zastosować czy nawet pomniejsze elektronarzędzia.

Oszczędności, jakie może zyskać przedsiębiorca, są ogromne. Ba! Pojazdy się licytuje, więc przy odrobinie szczęścia, można utargować tu nieprzyzwoicie wręcz korzystne ceny. A to dla właściciela firmy jest najważniejsze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here