Skaner 3D stomatologia

Skanery stomatologiczne to urządzenia, dzięki którym możemy przenieść obraz jamy ustnej do komputera i wyświetlić go w formie 3D. Taka technologia sprawia, że cały proces leczenia jest o wiele krótszy niż w przypadku wykonywania tradycyjnych modeli, ponieważ nie wymaga pobierania wycisku zębów. Dzięki temu nie tylko ułatwiona została praca stomatologów i protetyków, ale również znacznie zwiększył się komfort pacjentów. Główną zaletą, która mogą poszczycić się skanery stomatologiczne, jest przede wszystkim eliminacja ryzyka wystąpienia błędów podczas pracy w tradycyjnych warunkach.

Skanery wewnątrzustne – jakie prace można wykonać?

Skanery stomatologiczne to doskonały sposób na usprawnienie pracy lekarzy oraz poprawienie komfortu pacjentów. Dzięki nim możemy wykonać szereg prac, które następnie będą mogły zostać znacznie łatwiej zrealizowane. Do prac, które możemy wykonać przy pomocy skanerów wewnątrzustnych, należą m.in.:

  • Inlay, overlay, onlay;
  • Mosty, korony i licówki;
  • Prace tymczasowe i łączniki indywidualne;
  • Cyfrowa wizualizacja uśmiechu oraz model drukowany z wycisku cyfrowego.

Wielu dentystów doceniło już możliwość korzystania ze skanerów stomatologicznych, ze względu na ułatwienie pracy oraz pomoc w uzyskaniu jak najlepiej prezentującego się efektu. Technicy również cenią sobie takie rozwiązanie, ponieważ w ten sposób są w stanie zaprojektować i wytworzyć bardziej precyzyjne uzupełnienia.

Skanery 3D stomatologia – korzyści z posiadania ich w swoich gabinetach

Skanery wewnątrzustne wykorzystywane są już w większości nowoczesnych gabinetów stomatologicznych. Dzięki nim możesz nie tylko skrócić czas wizyty pacjenta w gabinecie, ale również podnieść komfort, higienę i precyzję wykonywanej pracy, a dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo leczenia protetycznego. Na stronie internetowej https://cereclab.pl/skanery-wewnatrzustne możesz zamówić i wypróbować skaner wewnątrzustny, a dodatkowo skorzystać ze szkolenia, dzięki któremu dowiesz się, jak odpowiednio posługiwać się urządzeniem oraz otrzymasz wskazówki niezbędne do wykonania pierwszych prac. Pozwól swojemu gabinetowi na rozwój i stwórz jeszcze bardziej komfortową przestrzeń swoim pacjentom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here