Leksell Surgi Plan


surgi-plan-Thumbnails

Prawdziwa różnica w planowaniu zabiegów chirurgicznych. Leksell SurgiPlan jest zaawansowanym oprogramowaniem do planowania zabiegów neurochirurgicznych w oparciu o obrazowanie, zaprojektowanym specjalnie dla systemu stereotaktycznego Leksell ®. Oferuje zaawansowane funkcje wizualizacji i analizy obrazów pacjenta oraz funkcje planowania i oceniania różnych technik chirurgicznych.

Dzięki szybkiemu systemowi operacyjnemu Linux oraz elastycznym funkcjom wstępnego planowania, oprogramowanie oferuje neurochirurgom większą swobodę i dokładność w planowaniu i ocenie technik operacyjnych. Łatwy do nauczenia pakiet odgrywa istotną rolę w optymalizacji przepływu pracy, poprawiając wyniki kliniczne i zwiększając efektywność kosztową leczenia.

Łączenie modułów dostosowane do potrzeb

Platforma modułowa oparta o wysokowydajny i wiarygodny system operacyjny Linux łączy w sobie zaawansowane opcje przetwarzania obrazów i nowy interfejs graficzny użytkownika zwiększający łatwość użytkowania.

Uproszczenie planowania zabiegów

  • Organizacja modułów w głównych kombinacjach
  • Każda z kombinacji zorganizowana w sposób spełniający określone potrzeby użytkownika.
  • W celu zapewnienia precyzyjnego planowania oraz sprawnego i szybkiego zarządzania czasem pracy zapewniono pełną integrację wszystkich modułów.

Unikalna technologia

Większa moc obliczeniowa przekłada się bezpośrednio na możliwość przetwarzania większej liczby obrazów i lepszą obsługę obrazów bezramowych.

Mobilność zapewniająca skuteczność

  • Oprogramowanie Leksell SurgiPlan jest dostępne także na dedykowanym, wysokowydajnym laptopie, z którego neurochirurg może korzystać w dowolnym miejscu i czasie.
  • Doskonałe narzędzie edukacyjne. Oprogramowanie Leksell SurgiPlan to znakomite narzędzie edukacyjne z przyjaznym dla użytkownika graficznym interfejsem i intuicyjnym układem pracy.