Dlaczego zapachy unisex są tak popularne

Branża mody i urody przez lata pozostawała pod silnym wpływem neutralności płci, a style męskie i damskie bez wysiłku przeplatały się.

Dawniej powstały zapachy kwiatowe typowo dla kobiet i zapachy drzewne dla mężczyzn, z wyraźną linią oddzielającą płci. Zapachy zawsze były klasyfikowane według płci, ale czasy się zmieniły i teraz zapachy unisex stają się coraz bardziej popularne, podobnie jak kobiety i mężczyźni noszący zapachy perfum przeciwnej płci. Od wielu lat nie jest to nic dziwnego.

Neutralny zapach unisex Ck One

Zapachy unisex nie jest to nowa koncepcja, ale z pewnością obecnie jest bardziej rozpowszechniona, niż kiedyś. Perfumy CK One zostały wprowadzone na rynek w 1994 roku jako zapach unisex, który zdefiniował dekadę. Obecnie zapachy określane jako unisex zaczęły coraz częściej pojawiać się w branży perfumeryjnej. W ostatnich latach młodsze pokolenia odkrywają nowe sposoby wyrażania i identyfikowania się. Marki zapachowe dostrzegają to, tworząc zapachy, które niekoniecznie określają płeć.Kategorie płci w oferowanych zapachach będą zawsze istniały, oferując jasny sposób kupowania perfum. Istnieje jednak wiele perfum, które zawierają bardzo kobiece nuty w męskich zapachach. Na przykład kwiat pomarańczy jest bardzo powszechny w męskich wodach po goleniu, mimo że jest bardzo kobiecym zapachem, to samo dotyczy konwalii czy róży. Istnieje silny trend w modzie kobiet noszących męskie produkty, pomyśl o marynarkach lub T-shirtach i swetrach oversize. Zapachy niektórych marek jak mogą być określane jako męskie wody kolońskie, ale ich świeże i pikantne zapachy przemawiają również do kobiet.Zapach to bardzo silny sposób na wyrażenie swojej osobowości i stylu. Perfumy mogą być bardzo uzależniające i mają zdolność wywoływania emocji lub przywoływania wspomnień. Granice mogą się łatwo rozmyć, a ludzie opierają swoją decyzję na samym zapachu, a nie na płci, dla której jest reklamowany, dlatego zapach ck one od tak wielu lat jest popularnym wyborem zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here